Back to ADOPTOWANE

Bella

BELLA P 90/10/19
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2009
ROZMIAR: DUŻY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: PAŹDZIERNIK 2019

Kategoria:

Opis

Bella to kolejny bernardyn, który trafił do krakowskiego schroniska na Rybnej w bardzo złym stanie. Na początku tego roku został przywieziony z interwencji Pedro. Na szczęście dzięki odpowiedniej opiece wrócił do pełni zdrowia oraz znalazł wspaniały dom. Teraz cieszy się swoim pieskim życiem. Aktualnie szukamy domu dla Belli, która także została odebrana interwencyjnie, a właścicielowi zostanie wytoczony proces o znęcanie (więcej szczegółów można znaleźć pod tym linkiem https://www.facebook.com/Krakowskie.Towarzystwo.Opieki.nad.Zwierzetami/posts/3127592633922881?__tn__=K-R).

Bella wciąż jest nieco nieśmiała, ale z każdą wizytą wolontariuszy otwiera się coraz bardziej. Jest spokojnym, grzecznym psiakiem. Cieszy się na widok wolontariuszy i lubi być głaskana. Na spacerze bardzo ładnie chodzi na smyczy. Nie ciągnie, a mijane psy ignoruje lub spogląda na nie z zaciekawieniem. Pomimo swojego dojrzałego wieku bernardynka lubi sobie pobiegać na wybiegu oraz bawić się z opiekunem. Po wcześniejszym zapoznaniu mogłaby zamieszkać z psim rezydentem. Ze względu na swoje łagodne usposobienie Bella nadawałaby się do domu z dziećmi.

Bernardynka ze względu na trwające leczenie przebywa w schroniskowym szpitaliku. Mamy nadzieję, że psina szybko powróci do zdrowia. Bella na pewno będzie pięknym bernardynem, kiedy rany się zagoją, a sierść odrośnie. Po tym, co przeszła i w jakich warunkach żyła, zasługuje na dobry dom. To delikatne stworzenie szuka kogoś, kto się o nią zatroszczy oraz pokocha. Na pewno odwdzięczy się tym samym. Bardzo prosimy o dom dla Belli.

Kontakt do wolontariusza: Sonia 503 081 921