Back to ADOPTOWANE

Bella

BELLA P 104/07/22
DATA URODZENIA: 2015
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: LIPCA 2022

Kategoria:

Opis

Bella to 8-letnia suczka rasy Beagle, która została oddana do schroniska przez swoich właścicieli. Bella niestety jest otyła. Do takiego stanu doprowadzili ją poprzedni opiekunowie, karmiąc ją w nadmiarze gotowanym jedzeniem, a z racji tego, że przedstawiciele tej rasy są bardzo często łakomi, Belli wciąż przybywało zbędnych kilogramów.

Powodem oddania Belli była agresja i obecność starszej osoby w domu. Momenty, w których dochodziło do podgryzania to: podsadzanie jej na łóżko czy do samochodu, co ze względu na tuszę suni było dla niej niekomfortową sytuacją. Zamiast szukać rozwiązania, właściciele woleli oddać ją do schroniska.

W schronisku Bella nie stwarza żadnych problemów. Jest kontaktowa, miła, bardzo wesoła, uwielbia głaskanie, drapanie za uchem i po grzbiecie. Bardzo dobrze dogaduje się z kolegą z boksu, jest też przyjazna do kotów.

Bella pomimo swojej obecnej tuszy uwielbia spacery i cały czas bardzo ładnie idzie na smyczy, nie ciągnąc na niej i nie szczekając na napotkane psy. Sunię interesuje głównie to, co może wywęszyć po drodze.

Bella powinna zamieszkać w domu z niewielką ilością schodów lub bloku z dostępem do windy – w innych warunkach Bella nie poradzi sobie z poruszaniem się. Wierzymy, że znajdzie się ktoś, kto pokocha Bellę taką, jaka jest i podaruje jej dom już na zawsze.

Kontakt do wolontariuszki: 608 217 403