Back to ADOPTOWANE

Bella

BELLA P 166/01/20
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2018
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD STYCZEŃ 2020

Kategoria:

Opis

Bella jest 1,5-roczną suczką. Została oddana do okna życia, stąd nie znamy jej przeszłości. Jest mała, zbliżona posturą do jamnika i szorstkowłosa. Najdłuższe włosy ma na pyszczku wokół nosa, co daje ciekawy efekt i dodaje jej uroku. Jest bardzo przyjacielskim psem, pozytywnie nastawionym zarówno do człowieka, jak i innych psiaków. Do schroniska trafiła z młodszą sunią o zbliżonej urodzie, której jest być może mamą.

Bella jest bardzo delikatna i łatwo ją wystraszyć, możliwe, że nie czuje się zbyt pewnie w schronisku. Pierwsze zapinanie obroży ją wystraszyło, z nerwów cała się spięła, ale pozwoliła ją sobie do końca założyć. Na smyczy chodzi całkiem ładnie, nie ma też za wiele siły, aby mocno pociągnąć, więc raczej nikt nie powinien mieć problemu z utrzymaniem jej. Ma sporo energii, jednak musi się poczuć pewniej, aby zacząć biegać, bawić się i w pełni korzystać ze spaceru. Głaskanie sprawia jej dużo przyjemności, sama przychodzi do znajomych osób po pieszczoty.

Sunia powinna trafić do spokojnej osoby, która uszanuje jej delikatną osobowość, ale również zapewni odpowiednią dawkę ruchu, bo Bella jest ciągle młodziutkim pieskiem. Powinna odnaleźć się w każdych warunkach: w mieszkaniu w bloku, w domu z ogrodem, z większą rodziną ze starszymi dziećmi czy z jedną osobą, dla której stałaby się oczkiem w głowie. Będzie wspaniałym kompanem na spacery i wyjazdy i z pewnością wniesie wiele radości do życia osoby, która ją przygarnie. Bella może potrzebować wychowania, więc nowy opiekun musi liczyć się z tym, że pierwsze tygodnie spędzi na szkoleniu suni. Warto jednak włożyć tę odrobinę wysiłku i zyskać wiernego przyjaciela na wiele kolejnych lat.

Kontakt do wolontariuszy: 609 443 221, 790 231 318