Back to ADOPTOWANE

Beksa

BEKSA P 26/07/21
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2010
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD LIPIEC 2021

Kategoria:

Opis

Beksa to przesympatyczna, starsza suczka, spragniona kontaktu z człowiekiem, spacerów i pieszczot. Już przy pierwszym spotkaniu zachowuje się śmiało i entuzjastycznie, nawet wobec obcych osób. Jest więc zatem pewne, że Beksa przywykła do domowego życia w otoczeniu ludzi. Nie wiadomo jednak, jakie wydarzenie lub okoliczności spowodowały, że znalazła się w schronisku.

Beksa to zupełnie bezproblemowy psiak. Ładnie chodzi na smyczy, uwielbia pieszczoty, smaczki i wszelkie zainteresowanie ze strony człowieka. Ma już swoje lata, ale duchem jest młoda i pełna werwy. Stosunkowo dobrze znosi pobyt w schronisku, ewidentnie brakuje jej uwielbianych przez nią spacerów, uwagi i przyjaźni ze strony człowieka.

Sunia odnalazłaby się z pewnością w rodzinie. Można przypuszczać, że dobrze czułaby się nawet w domu gdzie są dzieci, choć starszym psiakom lepiej służy spokój i cisza. Nie wykazuje agresji, ale przed adopcją zaleca się zapoznanie ze wszystkimi domownikami, włączając w to inne zwierzaki i dzieci, niezależnie od wieku. Beksa czułaby się dobrze w mieszkaniu. Nie potrzebuje długich spacerów, wystarczy jej kilka niezbyt wyczerpujących wyjść, wygodne legowisko i odpowiednia porcja uwagi i czułości. Z pewnością odwdzięczy się dozgonną miłością.

Beksa czeka na dom, uśmiechając się z nadzieją do wolontariuszy i pracowników i licząc na to, że kolejny spacer zakończy się podróżą do nowego lepszego życia.

Kontakt do wolontariusza: 607 675 555