Back to ADOPTOWANE

Bazyl

BAZYL P 64/06/20
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2019
WIELKOŚĆ: ŚREDNI MNIEJSZY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD CZERWCA 2020

Kategoria:

Opis

Bazyl wraz z 10 innymi przemiłymi psami trafił do schroniska wprost z okna życia na ul. Floriańskiej, co w praktyce oznacza, że niewiele wiemy o tym, dlaczego właściciel pozbył się nagle tak pokaźnej gromadki i skąd się u niego wzięła.

Psiak zwraca uwagę swoją oryginalną urodą i dwukolorową barwą oczu. Początkowo był bardzo nieśmiały i nie do końca wiedział, jak spacerować na smyczy, jednak z dnia na dzień zrobił ogromne postępy. Obecnie wesoło hasa na spacerach i z utęsknieniem ich oczekuje. Nie ucieka już przed wolontariuszami wchodzącymi do boksu, ale – razem z kolegą Batorem – z rozpędu wskakuje w ich ramiona, czekając na zapięcie sprzętu spacerowego. Na przechadzce całkiem ładnie chodzi na smyczy, co rzadko spotykane u takiego młodzieńca, a przede wszystkim pochłonięty jest utaczającymi go zapachami, co sprawia, że spacer wydłuża się ponad miarę 😉

Bazyl podobnie jak jego koledzy jest miłym, całkowicie pozbawionym agresji psiakiem. Co więcej świetnie dogaduje się z kolegami z boksu. Niemniej jednak to bardzo młody psiak, który będzie potrzebował sporo uwagi człowieka, nauki, zabawy i odpowiednio długich spacerów. Szukamy dla naszego Bazylka odpowiedzialnych opiekunów.

Kontakt do wolontariusza: 601 976 965