Back to ADOPTOWANE

Bator

BATOR P 67/06/20
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2018
WIELKOŚĆ: ŚREDNI WIĘKSZY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD CZERWCA 2020

Kategoria:

Opis

Bator należy do przesympatycznej bandy 10 pięknych psiaków oddanych za jednym zamachem do okna życia na ul. Floriańskiej. Nie wiemy, dlaczego właściciel pozbył się takich wspaniałych podopiecznych. Wszyscy bez wyjątku są bardzo przyjaźni i zupełnie pozbawieni agresji zarówno w stosunku do ludzi, jak i psów.

Młodziutki Bator na początku był trochę zalękniony i nieśmiały, ale szybko nauczył się, że wizyta wolontariuszy oznacza dobrą zabawę, a przede wszystkim spacer w towarzystwie człowieka. Te dwie aktywności należą do jego ulubionych. Na przechadzce wesoło skacze i bryka, a jednocześnie bezustannie szuka kontaktu z człowiekiem, do którego przytula się lub zachęca go do zabawy. Na smyczy spaceruje całkiem ładnie, nie ciągnąc na niej nadmiernie, co rzadko idzie w parze z młodym wiekiem.

Bator to typowy rodzinny pies. Chętnie wybierze się na wycieczkę, pozna nowych psich i ludzkich przyjaciół, pozwoli wygłaskać się i porozpieszczać. Uśmiech nie schodzi z jego pyszczka, nawet wtedy, gdy wraca do schroniskowego boksu. Nie pozwólmy, by zbyt długie oczekiwanie na dom zmieniło tego pogodnego psiaczka.

Kontakt do wolontariusza: 605 43 77 86 (Arkadiusz)