Back to ADOPTOWANE

Batik

BATIK P 21/04/20
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2008
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: KWIECIEŃ 2020

Kategoria:

Opis

Batik do krakowskiego schroniska trafił wraz ze swoim przyjacielem Bobikiem, który został adoptowany zaraz po skończeniu kwarantanny. Pieski przez dwa tygodnie mieszkały przy drodze na obrzeżach Krakowa, skąd zostały zabrane przez jedną z naszych wolontariuszek. Niestety właściciel nie zgłosił się po odbiór psiaków.

Batik od początku nie sprawia w schronisku żadnych problemów. Dał się poznać jako spokojny i przyjacielski staruszek, który bardzo potrzebuje opieki człowieka. Batik, pomimo iż trafił do nas zaniedbany oraz wygłodzony, ufa człowiekowi. Z relacji naszej wolontariuszki wiemy również, że bardzo dobrze jeździ autem i bez problemu daje wziąć się na ręce. Jest to piesek bardzo stateczny, lubi powolne spacerki. Nie interesują go przejeżdżające samochody, nie szczeka na inne psy i nie wyrywa się. Oczywiście uwielbia psie przysmaki, ale nie jest łapczywy.

Batik dobrze dogaduje się z innymi psiakami, ma raczej uległy charakter i nie interesują go psie konflikty. Przypuszczamy, że zamieszkanie z innym psim rezydentem byłoby dla Batika bardzo dobrym pomysłem, zważając na fakt, że dotychczas żył u boku swojego przyjaciela Bobika. Z kotami również nie powinno być absolutnie żadnego problemu. Batik to niepozorny, troszkę nieśmiały czarny psi senior, który mimo iż jest w dobrej kondycji, to niestety nie zwraca w pierwszej kolejności uwagi potencjalnych adoptujących. Ta poczciwa psinka niezwykle potrzebuje kochającego domu, który zyska wspaniałego i oddanego przyjaciela.

Kontakt do wolontariusza: 797 849 362