Back to ADOPTOWANE

Barti

BARTI P 69/06/20
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2019
WIELKOŚĆ: ŚREDNI WIĘKSZY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD CZERWCA 2020

Kategoria:

Opis

Barti to młody, wesoły psiak, który został oddany do okna życia wraz z 10 innymi psami. Osoba, która go oddała nie zostawiła żadnej informacji o nim oraz pozostałych psiakach. W związku z tym nie wiemy nic o jego przeszłości.

Barti mieszka w schroniskowym boksie ze swoimi psimi kolegami, z którymi trafił do schroniska. Psiak nie sprawia problemów i dogaduje się ze swoimi sąsiadami. Ma łagodne usposobienie i nie wykazuje agresji w stosunku do ludzi czy innych psów. Po wcześniejszym zapoznaniu mógłby zamieszkać z innym psem lub psami. Jego stosunek do kotów jest nieznany.

Jak większość młodych psiaków Barti potrzebuje uwagi, zabawy oraz głaskania. Na początku może sprawiać wrażenie nieśmiałego, ale już po chwili z opiekunem ośmiela się i domaga głaskania oraz przytulania. Prawdopodobnie Barti przed schroniskiem nie miał okazji chodzić na spacery, więc jest bardzo zaciekawiony wszystkim, co spotka na swojej drodze. To psiak młody i mądry szybko uczy się nowych rzeczy i z każdym spacerem robi postępy. Podczas wędrówki pilnuje, czy jego przyjaciele cały czas są blisko niego, ponieważ jest bardzo przywiązany do swoich psich kolegów.

Barti zasługuje na beztroskie pieskie życie, którego prawdopodobnie nigdy nie zaznał. Psiak potrzebuje kogoś, kto mu pokaże, czym jest prawdziwa przyjaźń między psem a człowiekiem. Nauczy zabaw i czerpani przyjemności ze wspólnego spędzania czasu. Już teraz wiemy, że Barti to cudowny, miły psiak, jednak na pewno przy swoim człowieku otworzy się jeszcze bardziej i pokaże w pełni swój wspaniały charakter.

Kontakt do wolontariusza: 503 081 921; 724 107 714