Back to ADOPTOWANE

Bandzior

BANDZIOR vel BANDI P 76/10/22
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2019
KASTRACJA: OCZEKUJE
ROZMIAR: DUŻY
W SCHRONISKU OD: PAŹDZIERNIKA 2022

Kategoria:

Opis

Jeśli szukasz psa o wyjątkowej osobowości, to Bandi z pewnością skradnie Twoje serce.

Bandi to pies bardzo miły i przyjazny dla ludzi. Jego rudo-białe umaszczenie, łagodne spojrzenie i wesoła natura sprawiają, że nie sposób się na niego nie uśmiechnąć.

Bandi z łatwością będzie się uczył nowych zachowań i komend. Jednocześnie jest to zwierzak bardzo radosny i przytulaśny, który uwielbia spędzać czas w towarzystwie swojego opiekuna. Jego energia i entuzjazm do życia są niewyczerpane, co sprawia, że zawsze z chęcią towarzyszy swojemu opiekunowi w każdej aktywności.

Bandi to pies, który potrzebuje aktywności fizycznej i psychicznej, aby czuć się szczęśliwy i spełniony. Mogą to być długie spacery, zabawa w parku czy treningi posłuszeństwa. W zamian za Twoją uwagę i troskę, Bandi oferuje wiele miłości i lojalności.

Ze względu na swoje imponujące rozmiary oraz siłę, ten pies wymaga również odpowiedniego podejścia. Gdy trafił do schroniska, negatywnie reagował na inne psy i najczęściej obszczekiwał je na spacerach. Obecnie Bandi potrafi spokojnie spacerować w grupie innych psów, choć trzeba podczas nich umiejętnie nim kierować. Ćwiczenie posłuszeństwa oraz kontynuowanie spacerów równoległych z czterołapymi, to zadanie, które stanie przed przyszłymi opiekunami Bandiego.

Powodem znalezienia się psa w schronisku było oddanie go do okna życia z powodu wyjazdu właściciela za granicę.

Jego urocza osobowość, ogromna lojalność i przyjacielskie usposobienie czynią z niego idealnego przyjaciela i towarzysza na wiele lat.

Kontakt do wolontariusza: 660729413 (Tomek); 602 819 072 (Bronek)