Back to ADOPTOWANE

Balbina

BALBINA P 7/08/20
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2010
WIELKOŚĆ: MAŁY
STERYLIZACJA: NIE (ODROCZONA ZE WZGLĘDÓW MEDYCZNYCH)
W SCHRONISKU OD SIERPNIA 2020

Kategoria:

Opis

Została odebrana właścicielom w wyniku interwencji inspektorów KTOZ. Spędziła prawie miesiąc w szpitalu ze względu na wieloletnie zaniedbania w wyniku, których jej stan zdrowia uległ pogorszeniu.
Teraz jest z nią lepiej, zmieniła szpital na boks ogólny ale nie może się odnaleźć w schroniskowej rzeczywistości. Trzęsie się z emocji kiedy ktoś do niej przychodzi. Najczęściej leży na legowisku przytulona do kocyków, chyba, że świeci słońce wtedy wychodzi na zewnątrz licząc, że ktoś ją zauważy i weźmie do domu.
Jest nauczona czystości, potrzeby załatwia poza swoją „sypialnią”. Chętnie wychodzi na spacer bądź wybieg ale jeśli jest zimno to chce szybko wrócić do boksu. W stosunku do innych psów jest miła, mogłaby zamieszkać ze spokojnym pieskiem lub sunią.
Do nowo poznanych osób zachowuje dystans, ale jeśli tylko zaufa przychodzi na głaskanie, przytulanie, wtedy najbardziej widać jak ta mała kruszynka potrzebuje miłości, bezpieczeństwa i towarzystwa człowieka. Wystarczy sobie wyobrazić jak bardzo cierpi osamotniona w schroniskowym boksie, więc jeśli rozważasz adopcję małego, spokojnego, uwielbiającego przytulanie pieska, to adoptuj Balbinę.
Informacje dotyczące jej stanu zdrowia dostępne są w schroniskowym ambulatorium.

Kontakt do wolontariusza: 609 443 221