Back to ADOPTOWANE

Bajgiel

BAJGIEL P 20/12/21
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2016
ROZMIAR: ŚREDNI MNIEJSZY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD GRUDZIEŃ 2021

Kategoria:

Opis

Bajgiel to nieduży czarny podpalany pies na wysokich łapkach. Został odebrany interwencyjnie z powodu złych warunków, w jakich przebywał. Pomimo trudnej przeszłości Bajgiel zachował radość ducha i wszystkich wita machaniem ogona. Jest bardzo radosnym i energicznym psiakiem. Uwielbia biegać, więc byłby idealnym kompanem dla osoby aktywnej, lubiącej spędzać czas na świeżym powietrzu.

Jedyną wadą Bajgla jest jego ekscytacja podczas spacerów na widok innych psów. Szczeka wówczas zawzięcie i wyrywa się w ich kierunku, szarpiąc na smyczy. Nie lubi też, gdy zagląda mu się do miski, co może wynikać z jego trudnej przeszłości. Przyszły opiekun powinien wziąć pod uwagę konieczność pracy z nim nad tymi zachowaniami. Z psami, które zna, dogaduje się różnie: jedne akceptuje, inne próbuje ustawiać po swojemu. Dlatego jeśli miałby zamieszkać z innym psem, konieczne jest jego zapoznanie z psim rezydentem.

Bajgiel to naprawdę cudowny pies z dużym potencjałem, który mimo tego, że nie przyciąga wzroku swoim wyglądem, również zasługuje na dom.

Kontakt do wolontariusza: 507826269