Back to ADOPTOWANE

Bąbelek

BĄBELEK P 92/12/19
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2019
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: GRUDZIEŃ 2019

Kategoria:

Opis

Bąbelek został znaleziony i do tej pory nikt się po niego nie zgłosił. W schronisku już od pierwszego spojrzenia stara się zrobić dobre wrażenie. Gdy wolontariusze podchodzą do boksu wesoło macha ogonkiem i wystawia łebek do głaskania. Jest ogromnym pieszczochem i równie wielkim łakomczuchem, który za przysmak zrobi wszystko. Mimo że Bąbelek jak na razie je troszkę łapczywie, to bardzo szybko się uczy. Dzięki takim zachętom psiak coraz chętniej wykonuje komendę „siad”.

Na wybiegu Bąbel skupia się raczej na węszeniu, choć prawie tak samo często przybiega do opiekuna na głaskanie. Chodzenie na smyczy jest dla niego nowością, więc troszkę się kręci i lekko ciągnie, ale zważywszy na jego młody wiek, szybko nauczy się tej sztuki. 🙂

Bąbelek jest bardzo podekscytowany na widok psów, nie jest to jednak agresja, więc przy odrobinie pracy mógłby prawdopodobnie zamieszkać z innym psem. Obecnie jednak lepiej socjalizować Bąbelka z innymi psami w kagańcu (który akceptuje), ponieważ w ferworze lubi podskubywać łydki spacerującego z nim wolontariusza.

Bąbelek to młody, inteligentny pies, który dobrze poprowadzony może stać się idealnym przyjacielem.

Kontakt do wolontariusza: 666 695 802