Back to ADOPTOWANE

Azazyl

AZAZYL P 101/10/21
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2020
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: PAŹDZIERNIKA 2021

Kategoria:

Opis

Azazyl trafił do nas z innym psiakiem w ramach interwencji KTOZ (https://www.facebook.com/Krakowskie.Towarzystwo.Opieki.nad.Zwierzetami/posts/5331778156837640). Ratunek dla jego kompana przyszedł za późno (psiak niestety odszedł w schronisku), ale Azazyl dzielnie reprezentuje ich obu, mając w sobie niezgłębione pokłady radości i miłości.

To jeszcze szczeniak, któremu trzeba zapewnić odpowiednią dawkę ruchu i rozrywki. Całe swoje dotychczasowe życie spędził w kojcu, dlatego trzeba będzie być przygotowanym na ewentualny lęk separacyjny i pracę z klatką kennelową. Poza tym Azazyl nie ma żadnych wad, kocha wszystkich ludzi i nie wykazuje żadnej agresji. Na spacerach lubi się zatrzymywać, aby wskoczyć na ukochanego wolontariusza czy też zaczepić go łapą. Nadaje się do dzieci i mógłby zamieszkać z drugim psem po wcześniejszym zapoznaniu.

Od małego był źle traktowany przez człowieka, który nie miał dla niego czasu, dlatego dziś zachowuje się tak, jakby chciał nadrobić zmarnowany rok. To mądry pies, który potrzebuje odrobiny dobrego wychowania i aktywności, aby mógł się stać idealnym kompanem na długie lata.

Kontakt do wolontariuszki: 601976965