Back to ADOPTOWANE

Atut

ATUT P 58/06/22
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2019
ROZMIAR: MAŁY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: CZERWCA 2022

Kategoria:

Opis

Atut to 3-letni radosny pies uwielbiający ruch, długie spacery i zabawy. W krakowskim schronisku mieszka od czerwca 2022 i od tego czasu wolontariuszom dał się poznać jako energiczny i ciekawski kundelek. Obecnie zamieszkuje boks z psim seniorem i dwoma równie młodymi psami. Na co dzień dobrze się dogadują, jednak czasami dochodzi do kłótni, jeżeli chodzi o uwagę człowieka. Nic dziwnego, ponieważ w schroniskowym boksie każdy psiak spędza całe dnie i z niecierpliwością czeka na spacer.

Atut to uroczy kawaler o nietuzinkowej urodzie. Nie ma ogonka, jednak gdy widzi człowieka skacze i cieszy się całym sobą 🙂 oraz grzecznie daje założyć sobie obroże i smycz. Ma ogromne pokłady energii, którą rozładowuje na wybiegu i spacerach z wolontariuszami. Atut jest ciekawy świata i innych psów, dlatego czasami ma problem z kontrolowaniem swoich emocji. Uwielbia spędzać czas na spacerach, zabawach oraz głaskaniu. Niestety czasem bywa zazdrosny. Dlatego dla Atuta szukamy odpowiedzialnego i cierpliwego domu, w którym otrzyma spokój, uwagę oraz czas potrzebny do nauki komend czy sztuczek.

Atut jest bardzo bystrym i inteligentnym psem, szybko uczy się, dlatego z pewnością świetnie poradziłby sobie z każdą zabawą czy nauką sztuczek.

Kontakt do wolontariuszki: 519 381 736 (Dorota)