Back to ADOPTOWANE

Aria

ARIA P 94/07/20
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2019
ROZMIAR: DUŻY
RASA: CHART
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: LIPIEC 2020

Kategoria:

Opis

Aria to śliczna suczka rasy chart angielski. Ten roczny szczeniak trafił do nas razem ze swoim kolegą Hektorem, z ktorym jest bardzo żyta i genialnie się dogaduje, zupełnie ignorując inne psy. Niestety na co dzień mieszkają osobno, więc na propozycję wspólnych spacerów reaguje żywiołowo, a radonym powitaniom nigdy nie widać końca.

Aria jest trochę wycofana, nowym osobom nie da się od razu pogłaskać, ale gdy już lepiej kogoś pozna, z największą przyjemnością pokazuje brzuszek do głaskania. Sunia stresuje się również w momencie, gdy dochodzi do zapinania obroży – szczególnie pierwsze zapoznanie ją z obrożą zabrało nam sporo czasu. Poprzedni właściciel nie poświęcił też wystarczającej uwagi na naukę chodzenia na smyczy. Aria potrafi w trakcie spacerowania wystrzelić do przodu bez powodu lub pociągnąć mocnej.

Młodziutka Aria ma przed sobą całe życie i chcielibyśmy, żeby trafiła w ręce osoby, która umiejętnie ją przez nie poprowadzi. Zachęcamy gorąco do poznania naszych dwóch uroczych „przecinków”!

W związku wymaganiami rasy szczegółowych informacji na temat adopcji należy zasięgnąć bezpośrednio w schronisku.