Back to ADOPTOWANE

Ares / Puczi

ARES / PUCZI P 38/05/20
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2018
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD MAJA 2020

Kategoria:

Opis

Puczi, dla niektórych Ares, wygląda jak niskopodłogowa wersja owczarka niemieckiego, wzbogacona o przepyszną koronę z uszu, która układa się wokół jego głowy na kształt grzywy miniaturowego lwa 🙂

Ten 2-letni maluch został znaleziony, gdy błąkał się przy ul. Zakopiańskiej. Uległ wypadkowi, został przewieziony do lecznicy, a następnie do schroniska, skąd nie został odebrany przez właścicieli, którzy nie byli zainteresowani odbiorem poturbowanego psa. Po pobycie w szpitalu psiak stanął na łapy, a po przebytym wypadku pozostał mu jedynie skoczliwy chód tylnich łapek, który zupełnie nie przeszkadza mu w funkcjonowaniu. Szczegółowych informacji na temat jego zdrowia udzielą schroniskowi weterynarze.

Mimo wszelkich przeciwności losu Ares/Puczi kocha wszystkich, szczególnie ludzi. Trudno jest się odgonić od jego małej, natarczywej osoby. To wyjątkowo aktywny i wesoły psiak. Jest całkowicie bezproblemowym maluchem, który wykazuje skrajną nadpobudliwość oraz ciągły niedosyt rąk do głaskania. Wobec innych psów na spacerze zachowuje się świetnie, a w boksie rezyduje aktualnie z dwoma innymi, starszymi kolegami i dogaduje się z nimi wyśmienicie.

Psiaka polecamy właściwie każdemu, również tym właścicielom, którzy myślą o pierwszym czworonogu w rodzinie. Ares/Puczi będzie świetnym przewodnikiem po psim świecie.

Kontakt do wolontariusza: 533 191 011