Back to MAŁE PSY

Ares

ARES 01/05/23
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2013
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA:
W SCHRONISKU OD: MAJA 2023

Kategoria:

Opis

Ares to uroczy, wesoły psiak. Trafił do schroniska jako trójłapek. Kundelek miał także guza, ale szybko przeszedł operację i powrócił do zdrowia. Wiele psiaków na początku bywa wycofanych i nieśmiałych, jednak już podczas trzeciej wizyty opiekunów Ares witał nas radośnie i pokazał nam swój prawdziwy przyjacielski charakter.

Nie wiemy, w jaki sposób piesek stał się trójłapkiem. Mimo braku kończyny świetnie sobie radzi. Ładnie chodzi na smyczy i kocha spacerki. Trzeba jednak brać pod uwagę, że Ares ma 10 lat i nie jest to pies na długie wędrówki. Za to będzie świetnym przyjacielem i towarzyszem krótkich spacerów. Aby oszczędzać przednią łapkę dla Aresa najlepszy będzie dom z ogrodem lub mieszkanie z windą. Mógłby zamieszkać z psem rezydentem po wcześniejszym zapoznaniu.

Ten niepozorny kundelek ma w sobie nieograniczone pokłady miłości do ludzi. Jest ufny i łagodny. Mamy nadzieję, że mimo niewyróżniającego się kundelkowego wyglądu i braku łapki ktoś szybko się nim zachwyci i da kochający dom, a schronisko pozostanie tylko odległym wspomnieniem.

Kontakt do wolontariuszki: 503 081 921 (Sonia)