Back to ADOPTOWANE

Antek

ANTEK P 1/03/20
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2019
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: MARCA 2020 r.

Kategoria:

Opis

Antoś do schroniska trafił wraz z trzema siostrami na początku marca. Jak się okazało pieski mieszkały na działkach i spały w norach, które sobie same wykopały. Nie wiadomo co stał się z ich mamą. Prawdopodobnie musiały sobie radzić same ze zdobywaniem jedzenia. Antoś wygląda całkiem dobrze, zaś jego siostry są bardzo chudziutkie.

Antoś jest przekochanym stworzeniem, które gdy tylko zobaczy wolontariusza, od razu wskakuje mu na kolana, żeby się przytulać. Nawet podczas spaceru domaga się głaskania, więc trzeba mu wtedy delikatnie przypomnieć, że należy iść dalej 😉 Antoś jest bardzo uległy zarówno wobec ludzi, jak i innych psiaków. Gdy kolega z boksu podejdzie do niego – psiak od razu kładzie się i pokazuje brzuszek. Na spacerach też miewa momenty, w których gdy się czegoś przestraszy, po prostu kładzie się na ziemi.

Antoś ma 8 miesięcy i całe życie przed nim, żeby się nauczyć, że świat nie jest taki straszny i że trzeba być odważnym. Schronisko mu niestety w tym nie pomaga. Nasz piękny chłopak potrzebuje swojego człowieka, gotowego na otrzymanie dużej dawki miłości 

Kontakt do wolontariusza: Ania – 724 107 714, Justyna – 503 757 874