Back to ADOPTOWANE

Angela

ANGELA P 11/07/20
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2018
WIELKOŚĆ: ŚREDNI MNIEJSZY
STERYLIZACJA: TAK
W SCHRONISKU OD LIPCA 2020

Kategoria:

Opis

Trafiła do schroniska razem z dwójką swoich dzieci, w wyniku interwencji Schroniska, KTOZ i Straży Miejskiej. Pieski mieszkały w większej grupie na działkach.

Początkowo Angela dzieliła boks ze swoimi dziećmi, których broniła jak lwica przed obcymi. Ktokolwiek się zbliżał, podbiegała szczekając ostrzegawczo. Dzieci szybko znalazły domy, a Angela zamieszkała z dwiema suniami.
Nic nie wiemy na temat jej przeszłości, ale z chodzeniem na smyczy nie ma żadnych problemów, jedynie niecierpliwi się przy zakładaniu obroży, tak spieszno jej na spacer. We wszystkim chce być pierwsza, a człowieka chciałaby mieć na wyłączność, doskonale zdaje sobie sprawę jakie przyjemne może być głaskanie i przytulanie, to wszystko sugeruje, że musiała kiedyś mieszkać w domu. Jednak bez względu na to czy mieszkała w domu czy nie warto będzie zabezpieczyć Angelę przed wyjściem na spacer, ubierając obróżkę i szelki.

Na wybiegu daje upust nagromadzonej energii, jak na młodego psa przystało biega, wyskakuje radośnie na człowieka zapraszając go do zabawy, a kiedy nadchodzi koniec spaceru grzecznie czeka przy wyjściu, na powrót do boksu.
Angela mogłaby zamieszkać z innymi psami, z koleżankami z boksu nie wchodzi w konflikty ale na pewno marzy jej się bycie psią jedynaczką, a z innymi psiakami zawsze może się spotkać na wybiegu żeby wziąć udział we wspólnych psotach.

Najważniejszy dla niej jest czas spędzony z człowiekiem, więc szukamy dla niej kogoś kto ten czas zawsze znajdzie i oczywiście pokocha ją z wzajemnością.

Kontakt do wolontariusza: 609 443 221