Back to ADOPTOWANE

Amik

AMIK
P 123/02/19
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2016
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: LUTY 2019

Kategoria:

Opis

Amik został odebrany interwencyjnie. Na początku pobytu w schronisku bardzo szczekał przez kraty, jednak zachowanie to wynikało z lęku i z obawy przed nową sytuacją. Piesek po prostu był tak przerażony, że bał się wyjść na spacer. Jednakże już po pierwszym opuszczeniu boksu zobaczył, że to coś bardzo fajnego i od razu pokochał te wspólne wędrówki. Obecnie całym sobą cieszy się spacerem, podczas którego uwielbia obwąchać teren. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, a od czasu do czasu spogląda w oczy opiekunowi, żaby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku.

Amik uwielbia przytulać się do swojego opiekuna i bardzo ceni sobie kontakt z człowiekiem. Tylko czeka, aż podejdzie, żeby móc pokazać swoją radość i zadowolenie! W stosunku do innych psów jego reakcje są różne, w zależności od napotkanego kompana.

Amik absolutnie nie jest psem do budy bądź kojca! To pies, który potrzebuje miłości człowieka i zainteresowania, a wówczas odda mu całe swoje serce i będzie najlepszym przyjacielem. Amik to naprawdę wspaniały, cudowny, radosny, pozytywny i kochany pies. Najlepiej odwiedzić go kilka razy, żeby poznał, zaufał i otworzył swoje wielkie serducho.

Kontakt do wolontariusza: 512 241 528