Back to ADOPTOWANE

Ambasador

AMBASADOR P 51/01/21
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2019
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: STYCZNIA 2021

Kategoria:

Opis

Ambasador to młodziutki, dwuletni piesek, którego przekazano do „okna życia” na ul. Floriańskiej, po tym, jak został znaleziony.

Początkowo pobyt w schronisku działał na niego onieśmielająco. Gdy nieznane mu osoby zapinały go na sprzęt spacerowy, był ostrożny i odrobinę zalękniony, ale nie zgłaszał najmniejszego sprzeciwu. Cierpliwie pozwolił założyć sobie obrożę i grzecznie pomaszerował z wolontariuszem na upragniony spacer.

Jak na razie Ambasador jest bardzo spragniony ruchu, więc odrobinę ciągnie na smyczy i lubi sobie poszczekać, gdy podczas spaceru napotka czworonożnych kumpli. Nie oznacza to jednak, że jest do nich wrogo nastawiony. Wręcz przeciwnie. Boks zamieszkuje z zalęknionym dorosłym psem oraz szalonym szczeniakiem i wobec obu zachowuje się bez zarzutu. Potrafi ładnie bawić się z nieokrzesanym młodzieńcem i być taktownym w stosunku do wystraszonego kolegi. Podobne zachowuje się wobec człowieka – jest przemiły, chętny do głaskania i zabawy.

Na razie mało się jeszcze znamy, by wymienić więcej jego zalet, ale na pewno lista ta wkrótce się wydłuży. Zachęcamy do poznania tego uroczego psiaka i spotkanie z nim na spacerze przedadopcyjnym.

Kontakt do wolontariuszki: 601 976 965