Back to ADOPTOWANE

Amar

AMAR P 87/01/22
PRZYBLIŻONA DATA UR: 2012
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD STYCZNIA 2022

Kategoria:

Opis

Amar to 10-letni cocker spaniel, który został znaleziony na ulicy w stycznie br. i przywieziony do schroniska, stąd jego przeszłość nie jest nam znana.

Amar to pies bardzo przyjacielski, spokojny i zrównoważony, który szybko nawiązuje przyjazne kontakty oraz bardzo lubi inne zwierzęta, więc na spacerach chętnie by się witał z każdym napotkanym człowiekiem, psiakiem czy innym zwierzęciem. Uwielbia głaskanie, pieszczoty oraz bardzo grzecznie i cierpliwie znosi zabiegi pielęgnacyjne takie jak np. czesanie jego sierści, która jest dość obfita i pofalowana przez co trzeba to robić dość często.

Amar pomimo swojego wieku przepada za spacerami, podczas których jest zainteresowany wszystkim naokoło, cierpliwie daje założyć sobie szelki i bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnąc i nie szarpiąc. Psiak uwielbia też harce na wybiegu, gdzie biega jak szalony a przywołany podbiega do opiekuna. Psich towarzyszy mija spokojnie, nie zwracając na nich uwagi. Rzadko szczeka, chyba że chce zwrócić na siebie uwagę.

Psiak zamieszkuje boks z kolegą, z którym żyje w zgodzie, więc sądzimy, że mógłby bez przeszkód zamieszkać z innymi zwierzętami po wcześniejszym zapoznaniu.

Ten idealny psiak czeka na swojego człowieka, który da mu spokojny, pełen miłości dom za co odwdzięczy się z całego swojego serca.

Kontakt do wolontariusza: 608 217 403