Back to ADOPTOWANE

Amant

AMANT P 11/01/20
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2010
ROZMIAR: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: STYCZEŃ 2020

Kategoria:

Opis

Amant to mały, radosny kundelek. Psiak jest przyjacielsko nastawiony do ludzi i bardzo się cieszy z odwiedzin opiekunów. Ładnie chodzi na smyczy, a na wybiegu lubi sobie pobiegać. Najbardziej jednak jest szczęśliwy, kiedy jest blisko człowieka, który go głaska i przytula.

Jak przystało na prawdziwego amanta może zamieszkać z psimi damami, z którymi świetnie się dogaduje, stąd mieszka z nimi w boksie. Kiedy Amamt zamieszkiwał boks z psimi kolegami, był o nich bardzo zazdrosny. Jeśli nie on był w centrum uwagi, potrafił zaatakować swojego sąsiada. W związku z tym Amant mógłby zamieszkać z suczkami, z psiakami niekoniecznie.

Amant mimo niewielkich rozmiarów ma w sobie bardzo dużo uroku. Psiak przebywa obecnie w szpitalu, ponieważ ma problemy z pęcherzem. Więcej o stanie zdrowia psiaka można dowiedzieć się u schroniskowych weterynarzy. Szukamy dla psiaka domu, w którym dostanie dużo miłości, głaskania i przytulania. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary i spokojne usposobienie Amant dobrze odnajdzie się także w bloku. Jest to grzeczny pisak, który szuka swojego człowieka, z którym mógłby spędzić resztę swojego psiego życia.

Kontakt do wolontariusza: 503 081 921