Back to ADOPTOWANE

Alaska

ALASKA P 85/01/24
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2019
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: STYCZNIA 2024

Kategoria:

Opis

Alaska to młoda, energiczna sunia, która już po raz drugi trafiła do schroniska w czasie swojego jeszcze tak niedługiego życia. Mimo tego nie straciła wiary, że jeszcze czeka ją piękne życie. Uwielbia spędzać czas z człowiekiem i bardzo szybko nawiązuje z nim relacje. Swoich opiekunów potrafi wypatrzeć już z daleka, na punkcie których wręcz szaleje, wita z wielką ekscytacją i ogromną dawką radości.

Na spacerach z chęcią przywitałaby się z wszystkimi napotkanymi osobami. Jest bardzo ciekawa świata, dlatego istotne jest, aby miała możliwość długich spacerów, poznawania nowych zapachów. Zna kilka komend, słucha co się do niej mówi i bez problemu stosuje do poleceń.

Alaska ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, z reguły nie reaguje na inne psy, choć zdarzają się też jednostki, za którymi nie przepada. Koty wywołują u niej bardzo dużo emocji, dlatego najlepiej byłoby jej w domu bez innych zwierząt. Idealnie nadaje się do domu aktywnego, do którego z pewnością wniesie mnóstwo swojej energii i radości otaczającym ją światem, na który patrzy z nieschodzącym z pyszczka uśmiechem

Kontakt do wolontariusza: 793 725 974