Back to ADOPTOWANE

Ajsza

AJSZA P 73/06/19
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2014 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA MNIEJSZA
STERYLIZACJA: TAK
W SCHRONISKU OD CZERWCA 2019 r.

Kategoria:

Opis

Ajsza to kochająca ludzi dojrzała suczka średniej wielkości. Ma krótką, biszkoptową sierść i klapnięte uszka. W czasie zagrożenia powodziowego została wydana do domu tymczasowego. Opiekunowie ocenili Ajszę jako super psa, ale również przekazali, że była agresywna w stosunku do gości. Dodatkowo mieszkała z innym psiakiem i dwoma kotami i była o resztę czworonogów zazdrosna.

W schronisku nie sprawia żadnych problemów. Mieszka z dwoma innymi psami i nie ma pomiędzy nimi żadnych konfliktów. Ładnie chodzi na smyczy. Kocha człowieka, pieszczoty i przytulanie. Jej miłością są również smaczki, z którymi musi uważać, bo ma już lekką nadwagę. Na wybiegu potrafi zająć się sobą, ale kiedy się ja zawoła, zawsze chętnie przybiega. Uwielbia wystawiać brzuszek do głaskania. Jest bardzo radosnym psem, ma dużo energii, ale jako dojrzały psiak, potrafi też się wyciszyć. Jest raczej spokojna i ułożona.

Ajsza zasługuje na dom i człowieka, którego będzie mogła bezgranicznie kochać. Lepiej jednak, jeśli w nowym domku będzie psią jedynaczką. Psinka jest wpatrzona w człowieka i potrzebuje być otoczona miłością na co dzień i we własnym domu. Przyjdź i poznaj Ajszę i przekonaj się, jaki z niej cudowny psiak!

KONTAKT DO WOLONTARIUSZA: 691 270 616