Back to ADOPTOWANE

Adonis

ADONIS P 10/07/20
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2018
WIELKOŚĆ: ŚREDNI MNIEJSZY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD LIPCA 2020

Kategoria:

Opis

Chciałoby się napisać, że Adonis to zwykły pies jakich dziesiątki w schronisku, ale to tylko pozory, bo Adonis właśnie przez swoja normalność jest wyjątkowy. Nie ma żadnych lęków, nie jest ani nieśmiały, ani wycofany, nie wykazuje też cienia agresji. Ponadto nie potrzeba mu wiele, prócz dobrego człowieka. Nie szuka ani domu z ogrodem, ani specjalnie doświadczonego opiekuna. Wystarczy mu własny kąt,, dobre jedzonko i kilka spacerków dziennie. Łóżkiem pewnie chętnie podzieli się z opiekunem .

Adonis jest około dwuletnim, niewielkim pieskiem o czarnym lśniącym futerku i pięknie umaszczonych cętkowanych łapkach. Psiak jest ogromnym pieszczochem. Zaraz po wyjściu z boksu najchętniej przewraca się na plecki i już jest gotowy do głaskania. Na spacerze też lubi robić częste przerwy na przytulanki i wdrapywanie się wolontariuszowi na kolana. Jest przy tym bardzo delikatny i nienachalny.

Adonis może nie przyciąga uwagi swoim wyglądem, ale jeśli ktoś się nim zainteresuje i poświeci mu chwilę uwagi, to jesteśmy pewni, że psiak w sekundę skradnie serce tej osoby. Nasze serca już skradł, dlatego bardzo prosimy o dobry dom dla Adoniska.

Kontakt do wolontariusza: 785 027 026