Back to ŚREDNIE SUKI

Abi

ABI P 25/03/24
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2022
ROZMIAR: ŚREDNI WIĘKSZY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: MARCA 2024

Kategoria:

Opis

Abi to niezwykle energiczna i pozytywna suczka. Z początku może wydawać się nieśmiała, ale bardzo szybko przekonuje się do nowych osób. W schronisku jednak nie przychodzi do krat po głaski, woli się wycofać w głąb boksu i pewnie to dlatego telefon w jej sprawie jak na razie milczy. Wygrywają psy pewniejsze siebie i przymilające się do każdego odwiedzającego.

Nie potrzeba wiele, aby Abi otwarła się i pokazała swoje wesołe oblicze. Na spacerach jest bardzo aktywna i takiego domu też dla Abi szukamy. Suczka potrafi ładnie chodzić na smyczy, ale bardzo lubi również biegać i szaleć, jeśli ma taką możliwość. Ma kondycję godną maratończyka i bardzo ciężko ją zmęczyć. UWIELBIA wodę. Potrafi pływać i bardzo chętnie korzysta z każdej nadarzającej się okazji.

Abi wychowywała się na ulicach Bułgarii razem z innymi wolno żyjącymi psami i stamtąd przyjechała do Polski. Zamieszkała z rodziną, ale ta niestety oddała ją do schroniska z powodu lęku separacyjnego.

Abi bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami, jest bezkonfliktowa i bardzo chętnie zawiązuje nowe znajomości. Na spacerach jest przyjaźnie zaciekawiona każdym mijanym psiakiem. Bardzo prawdopodobne, że obecność stabilnego psa rezydenta pomogłaby Abi w przezwyciężeniu problemów z zostawaniem samej w domu. W schronisku grzecznie zostaje w boksie z psim kolegą.

Z informacji od poprzednich opiekunów wiemy, że mieszkała z małymi dziećmi i jest pozytywnie do nich nastawiona.

Kontakt do wolontariuszki: 601 499 800