Wyszukiwarka


Logowanie


Zarejestruj się

Stronie pomagają


Zwierzaki do adopcji

MiraMira – rasowy Husky, znaleziona została w lesie na drodze przy autostradzie. W zasadzie można powiedzieć, że to pies szczęścia. Gdyby nie przypadek, prawdopodobnie zginęłaby z głodu, bowiem nieczuły właściciel przywiązał Mirę do drzewa i odjechał. Mira miała wtedy dopiero rok, od pół roku szuka duszy, która zechce przyjąć ją do swojego domu. Mira, jak każdy pies jej rasy uwielbia aktywność fizyczną, więc będzie idealnym kompanem dla każdego, kto kocha górskie wędrówki czy bieganie dla zdrowia.

 

SzekspirSzekspir – to jeszcze szczeniaczek, został nam oddany ponieważ właściciel nie mógł samodzielnie znaleźć dla niego i jego braci domu. Szczęśliwie Balzac i Byron znaleźli już swoje domy, Szekspir jako ostatni czeka na swojego nowego pana. Szczeniak ma trzy miesiące, jest pełen energii i bardzo szybko się uczy. Szekspir ogromnie przywiązuje się do ludzi i uwielbia ich towarzystwo, z pewnością będzie wspaniałym towarzyszem do zabaw dla dzieci.

 

EyeEye – po angielsku imię tego terriera znaczy – oko. Ma on bowiem oczy, które wydają się być ludzkimi oczami. Niestety Eye ma niewielkie szanse na adopcje, jest to bowiem już pięcioletni pies, a z naszych doświadczeń wynika, że takie zwierzaki rzadko znajdują dom. Eye jest doskonale wytresowanym psem, które nie sprawia żadnych kłopotów. Przez całe życie mieszkał ze swoim właścicielem, gdy ten zmarł Eye trafił do nas. Jest to jedno z najbardziej posłusznych stworzeń w naszym schronisku, każdy kto lubi spokój i bliskość zwierząt odnajdzie w Eye swego towarzysza.

 

FilemonFilemon – dostał swoje imię po bajowym Filemonie, bo choć nie jest biały, jest równie żywy i ciekawy świata, jak jego imiennik. Filemon został podrzucony pod nasze drzwi, bez słowa wyjaśnienia. Nim zdążyliśmy go zauważyć wślizną się niepostrzeżenie do naszego biura i zaczął miauczeć. Odnalezienie źródła tego miauczenia zajęło nam dobre pół godziny, ale od tego czasu stał się naszą schroniskową maskotką. Oddajemy go z ciężkim serce, ale wierzymy, że ktoś pokocha go mocniej od nas (o ile to w ogóle możliwe).

 

SakuraSakura – w zasadzie powinna mieć na imię leniwiec, jest to najbardziej spokojny kot, jakiego poznaliśmy. W zasadzie leżenie i sen są jej ulubionymi zajęciami. Została odebrana poprzedniemu właścicielowi, ponieważ głodził biedaczkę. Dziś jej futro jest już lśniące i nie pozostał ślad, po trudnej przeszłości tego kociaka. Adoptując Sakurę adoptujecie wolnego ducha, który większość dnia prześpi u Waszych stóp (to jej ulubione miejsce na sen), a nocą poruszać się będzie własnymi ścieżkami.