Back to AKTYWNE

Witek

WITEK
P 7/10/18
DATA URODZENIA: 2017 r.
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU: OD LUTEGO 2019

Kategorie: ,

Opis

Witek to młodziutki, bardzo żywiołowy około roczny psiak w typie sznaucera. Został znaleziony na początku października w kolczatce i obroży przeciwpchelnej. Ze względu na swój ujmujący charakter został szybko adoptowany i po trzech miesiącach zwrócony ze względu na agresję wobec 100-letniej babci (?). Niestety nie wiemy, co się działo w domu, w którym przebywał, ale piesek wrócił do schroniska zmieniony nie do poznania 🙁 Z uśmiechniętego, żywiołowego psa stał się przerażonym, zastraszonym biedakiem, który chciałby zapaść się pod ziemię. W boksie leży zwinięty w kłębek i trzęsie się jak mała futrzasta galaretka. Jedynie na wybiegu budzi się jego wcześniejsza natura – przytula się i szuka kontaktu z człowiekiem.

Witek uwielbia towarzystwo człowieka i od każdego domaga się przytulania i głaskania:) Widać, że bardzo brakuje mu obecności człowieka i z utęsknieniem wyczekuje wizyt wolontariusza.

W związku z tym, że psiak jest jeszcze młody, bardzo ciągnie na smyczy, ponieważ chciałby rozładować rozsadzający go nadmiar energii. Na wybiegu nawet w ferworze zabawy, posłusznie przybiega na zawołanie. Z kolegami z boksu bardzo dobrze się dogaduje, więc prawdopodobnie mógłby trafić także do domu, gdzie jest już psi rezydent.

Pilnie potrzebujemy domu dla tego malucha, żeby mógł jak najszybciej zapomnieć o traumatycznych przeżyciach, które spotkały go w tak młodym wieku i odzyskać uśmiech na mordce.

Kontakt do wolontariusza: 608 526 783

ZDJĘCIA SPRZED ADOPCJI: