Wyszukiwarka


Logowanie


Zarejestruj się

Stronie pomagają


Twój pies lub kot stosowałby przyciemnianie szyb samochodowych

<style>

Niektórzy z nas często podróżują w pupilami. Zabieramy zwierzęta w rodzinne strony lub na wakacje. Ciężko się z nimi rozstać, bo są kochane i pocieszne. Jednak długa podróż może być dla nich udręką. W studiok22.pl proponują przyciemnianie szyb samochodowych jako metodę pomocy w przypadku problemów z trudno znoszącymi podróże zwierzakami oraz opcję szczególnie ułatwiającą życie czworonożnym pasażerom latem w czasie samochodowych wycieczek małych i dużych.


Przyciemniania szyb samochodowych blokuje promieniowanie UV,11242111(30)


Upał daje się we znaki

Latem upał jest zwłaszcza uciążliwy dla zwierząt, bo mają futro i nagrzewają się bardzo szybko. W aucie do rozgrzania dochodzi jeszcze szybciej i w bardziej intensywny sposób, bo szyby potęgują efekt słońca. Powoduje to że zwierzęta czują się w czasie podróży w upały okropnie. Poza częstymi przystankami na podanie wody, inną metodą ulżenia im jest zawczasu zabezpieczenia auta poprzez udanie się na zabieg przyciemniania szyb.

 

Słońce rażące przez szyby zablokowane!

Przyciemniania szyb blokuje promieniowanie UV, likwiduje odblaski świetlne oraz redukuje nagranie wnętrza auta nawet o 60%! To może być ulga dla ludzi, ale także dla pupili. często podróżują one z nami na tylnym siedzeniu, a właśnie z tyłu na szybach bocznych i centralnej można zastosować przyciemnianie. Jeśli często musisz wyjeżdżać ze swoim kotem lub psem czy królikiem, to pomyśl o takiej opcji. Przyciemnianie szyb samochodowych może kosztować niedużo, a zaoszczędzić sporo stresu Twojemu zwierzęciu – i także Tobie.

 

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!