Back to MAŁE SUKI

Tuja

TUJA P 36/06/20
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2018
ROZMIAR: MAŁY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: CZERWIEC 2020

Kategoria:

Opis

Niewielka dwuletnia Tuja, komuś się zawieruszyła i tak znalazła się w schronisku. Niestety czas dwutygodniowej kwarantanny minął, a nikt po psiaka się nie zgłosił. Tym samym nasza przemiła sunia szuka nowego domu.

Tuja przed pierwszym spacerem była wystraszona, co komunikowała całemu światu donośnym szczekiem i ociąganiem przed wyjściem z boksu. Gdy tylko znalazła się jednak poza ogrodzeniem schroniska, po wystraszonym, niepewnym psiaku nie było już śladu. Tuja odważnie i wesoło ruszyła przed siebie, pozostawiając za sobą spokojniejszą koleżankę.

Sunia jest energiczna i ciekawska, więc wszędzie pełno. Od czasu do czasu wyrywa się na smyczy, by sprawdzić coś, co właśnie ją zainteresowało. W stosunku do innych psiaków jest raczej przyjacielska, choć czasem zbyt gwałtownie zachęca kolegów do zabawy. Jak dotąd także wobec ludzi jest bardzo miła. Uwielbia smaczki i gdy tylko stoi spokojnie, chętnie poddaje się głaskaniu. Polecamy tę miłą suczkę osobom, które lubią spacery i zapewnią temu młodziutkiemu pieskowi odpowiednią porcję ruchu i rozrywki.

Kontakt do wolontariusza: 601976965