Back to MAŁE PSY

Szorcik

SZORCIK P 27/09/20
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2018
ROZMIAR: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: WRZESIEŃ 2020

Kategoria:

Opis

Szorcik to mały, młody psiak. Ma mnóstwo energii, ale przez wzgląd na niewielkie rozmiary nie jest to uciążliwe. Na pewno jednak doceni dom, w którym znajdą się chętni do wspólnej zabawy, zwiedzania świata na spacerach, a przede wszystkim – dłuuugiego głaskania.

Szorcik trafił do schroniska wraz ze starszym, dwudziestoletnim „bratem” – Puszkiem (www.adoptujpsiaka.pl/puszek-2). Właścicielka zrzekła się ich, bo jej partner nie akceptował psiaków… Nie złamało to jednak wiary Szorcika w człowieka – jest przyjaźnie nastawiony do wszystkich, którzy go odwiedzają, również do dzieci. Równie wielką sympatią darzy inne czworonogi – akceptuje psy, jest obojętny w stosunku do kotów.

Na widok obroży i smyczy ekscytuje się i popiskuje z radości, ciesząc się na każdy spacer! Na smyczy lekko ciągnie, często jednak sprawdzając, czy Puszek nie oddalił się za daleko. Jakby wyczuwając, że jego brat z racji wieku jest od niego słabszy, udaje mu się pohamować młodzieńczą energię – błyskawicznie odczytuje sygnały wysyłane przez Puszka i nie narzuca mu się zanadto. Widać, że psiaki są ze sobą zżyte, więc wspaniale byłoby gdyby trafiły do jednego domu!

Szorcik jest inteligentnym psem, który w rękach osoby skłonnej poświęcić czas na naukę komend i zabawę nauczy się naprawdę wiele! Będzie wspaniałym towarzyszem rodziny.

Kontakt do wolontariuszki: 510 890 127