Back to ADOPTOWANE

Sonia

SONIA P 155/01/20
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2016
WIELKOŚĆ: MAŁA
STERYLIZACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: STYCZNIA 2020

Kategoria:

Opis

Sonia ma 4 latka i jest niedużych rozmiarów suczką, o czarnej podpalanej sierści. Trafiła do schroniska z powodu śmierci swojego właściciela. Cały jej świat nagle się zawalił i potrzebowała chwili, aby odnaleźć się w nowej sytuacji. Zdarzało jej się nerwowo reagować w stosunku do nowych osób, zwłaszcza gdy ktoś nieznajomy chciał jej zapiąć obrożę i smycz. Jednak po kilku wyjściach przestało to być dla niej stresujące i bardzo się cieszy, kiedy może pójść na spacer. Sunia wesoło wita wolontariuszy wchodzących do boksu, podskakuje radośnie i upomina się o uwagę.

Na smyczy chodzi ładnie, nie wyrywa się, nie interesuje innymi psami. W boksie mieszka z dużą ilością innych suczek oraz pieskiem i toleruje ich obecność. W nowym domu jednak czułaby się dużo lepiej sama. Jest spokojna, ułożona, bardzo grzeczna, choć lubi także pobiegać po wybiegu. Uwielbia smaczki w każdej postaci i ilości.

Zanim Sonia trafiła do schroniska, mieszkała w mieszkaniu, więc powinna umieć się odpowiednio w nim zachować. Preferowane jest dla niej mieszkanie, ponieważ Sonia przeciska się przez kraty. Nowy opiekun powinien więc zabezpieczyć np. balkon. Jeżeli miałaby zamieszkać w domu z ogrodem, to tylko w takim, gdzie ogrodzenie będzie solidne i pewne, aby suczka nigdzie nie uciekła.

Sonia jest bardzo towarzyskim, przyjacielskim psiakiem. W obecności człowieka robi się radośniejsza i mniej przybita schroniskiem. Zasługuje na miłość, dom i opiekę, miejsce, gdzie się poczuje pewniej i odstresuje. Sonia na pewno okaże się wspaniałą przyjaciółką i wniesie do swojej nowej rodziny wiele pozytywnych emocji. Przyjdź, poznaj i adoptuj Sonię!

Kontakt z wolontariuszem: 790-231-318, 530-189-280