Back to DUŻE PSY

Romek

ROMEK P 87/07/19
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2007
WIELKOŚĆ: DUŻY
RASA: MIESZANIEC
KASTRACJA: NIE (oczekuje)
W SCHRONISKU OD LIPCA 2019 r.

Kategorie: ,

Opis

Roman to ułożony, sympatyczny psi senior, który z pewnością w młodości był pięknym, dostojnym psem. Niestety do schroniska trafił zaniedbany i wychudzony. Roman na pewno potrzebuje troskliwego opiekuna, który zatroszczy się o niego. Na początku psiak był smutny i zrezygnowany, jednak teraz już jest znacznie lepiej.

Romek zamieszkał z dwoma innymi psiakami, z którymi dobrze się dogaduje, stąd wiemy, że nadaje się do domu z innymi czterołapymi. Psiak ze względu na swój wiek oraz wielkość zaczyna mieć problemy z tylnymi łapami. W związku z tym raczej nie nadaje się na długie wędrówki czy towarzysza do biegania. Spokojne spacery byłyby dla niego idealne. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Na wybiegu również dobrze się odnajduje. Romek lubi głaskanie oraz przytulanie i nie wykazuje agresji w stosunku do ludzi znajomych oraz nowo poznanych. Piesek bardzo cieszy się na widok znajomego człowieka. Potrafi się wtedy położyć na plecach i pozwala głaskać swój brzuszek. Romek jest właściwie bezproblemowym, grzecznym i delikatnym psem.

Romek zasługuje, aby psią emeryturę spędzić wśród dobrych ludzi, którzy dadzą mu szansę, mimo że nie jest już energicznym szczeniakiem. Jeśli poszukujemy przyjaciela, który będzie przy nas, zawsze nas wysłucha i będzie naszym kompanem podczas spokojnych spacerków, to powinniśmy poznać łagodnego Romka.

Kontakt do wolontariusza: Sonia – tel. 503 081 921