Back to ADOPTOWANE

Sambo

SAMBO P 62/11/17
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2008 r.
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD LISTOPADA 2017 r.

Kategoria:

Opis

Sambo to wielki przytulak, który ma wyjątkowego pecha w swoim psim życiu. Za pierwszym razem został oddany do schroniska z powodu wyjazdu właścicieli za granice. Przyzwyczajony do mieszkania w bloku, miękkiej kanapy i towarzystwa ludzi. Wydawało się, że miał niesamowite szczęście, bo przed upływem miesiąca znalazł nowy dom, niestety po 3 latach znów trafił do schroniska z powodu choroby właściciela.

Sambo to bardzo kontaktowy, otwarty i ufny psiak. Z radości, na widok człowieka skacze, nie zważając na swoje gabaryty, dlatego być może nie jest to najlepszy pies do rodziny z małymi dziećmi, które przez przypadek mógłby przewrócić i zrobić krzywdę.

Uwielbia pieszczoty i przytulanie. Jest łasy na wszelkie smakołyki, stąd widoczna nadwaga. Reaguje na komendę siad. Jest karny, pięknie chodzi na luźnej smyczy.

Boks dzieli z innymi psami, z którymi żyje w zgodzie, jednak na spacerach bywa zaczepny i obszczekuje nieznane sobie psy.

Mimo że jest dość sporym psem, jest niezwykle łagodny i na tyle pozytywnie nastawiony do świata, że dogada się z każdym psem, człowiekiem i kotem. Jest wprost idealnym towarzyszem praktycznie dla każdego.