Back to ADOPTOWANE

Pręga

PRĘGA P 61/09/18
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2014r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
STERYLIZACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: WRZESIEŃ 2018r.

Kategoria:

Opis

Pręga to młoda, sympatyczna sunia. Trafiła do krakowskiego schroniska zaniedbana i wychudzona, z ulicy. Tak więc nic nie wiemy o jej przeszłości. W schronisku udało się jej przybrać na wadze.

Pręga jest bardzo miłym, przyjacielskim zwierzęciem. Uwielbia ludzi i jest spragniona kontaktu z nimi. Przypuszczamy, że ta urocza pręguska jest mieszańcem z jakimś bullowatym. Jest bardzo aktywna. Ciężko ją zmęczyć. W schronisku niestety nie da się zapewnić jej tyle ruchu, ile potrzebuje. Pręga pięknie aportuje. Oddaje wszystkie piłeczki i zabawki. Bez problemu też pozwala sobie je odebrać, podchodzić do jej rzeczy. Na smyczy tuż po wyjściu z boksu ciągnie. Jest podekscytowana wyjściem, ciężko jej skupić się i ogarnąć ten nadmierny entuzjazm. Dopiero po intensywnych aktywnościach (np. aportowaniu) udaje się chociaż trochę wykorzystać jej pokłady energii. Wtedy też lepiej chodzi na smyczy.

Będzie idealnym kompanem dla aktywnych osób. Mija psy obojętnie. Nie zaczepia ich. Bezpośredni stosunek do innych czworonogów zweryfikujemy w najbliższym czasie. 

Kontakt do wolontariusza: tel.: 518 729 178