Back to ADOPTOWANE

Marszal

MARSZAL P 54/09/18
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2016 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNI WIĘKSZY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: WRZESIEŃ 2018 r.

Kategoria:

Opis

Marszal to pies, który został przywieziony do schroniska przez swojego właściciela. Pan zrzekł się go, twierdząc, że szczekał i warczał na dziecko. Tymczasem Marszal sam jest dopiero psim nastolatkiem, którego czarne zwinne ciałko musi być w ciągłym ruchu.

W schronisku nie sprawia większych problemów. To pies, którego rozpiera energia i emocje, co natychmiast przenosi na nogę wyprowadzającego wolontariusza. Odruchy kopulacyjne przestaną być prawdopodobnie problemem, gdy Marszal otrzyma regularną i solidną dawkę ruchu, którego w schronisku tak bardzo mu brakuje. Jednocześnie jednak podczas mocowania się z Marszalem piesek nigdy nie zrewanżował się nawet najmniejszym warknięciem, traktując zapasy jak zabawę. Na wybiegu zajęty jest cały czas obwąchiwaniem terenu, co bardzo go ekscytuje, oraz bieganiem za piłeczkami.

W stosunku do wolontariuszy nie wykazuje żadnej agresji. Na smyczy zdarza mu się pociągnąć, gdy jest w swojej „trawiastej krainie”, w której zapomina o bożym świecie. W stosunku do mijanych psów jest bardzo przyjazny i nawet przez kraty macha do nich ogonem. Ten piękny psiak czeka na swojego nowego opiekuna, który doceni jego pogodny charakter.

Kontakt do wolontariusza: 512 241 528