Back to ADOPTOWANE

Magnolia

MAGNOLIA P 17/12/18
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2017 r.
WIELKOŚĆ: DUŻA
W SCHRONISKU OD GRUDNIA 2017 r.

Kategoria:

Opis

Magnolia trafiła do schroniska znaleziona. Niestety nikt jej tutaj nie szukał.

Podczas swoich schroniskowych początków była przerażona wszystkim. Leżała wciśnięta w kąt boksu i trzęsła się ze strachu, jednak nawet wtedy nie wykazywała nawet cienia agresji. Przejście przez korytarz, gdzie ze wszystkich stron szczekały psy w boksach było dla niej wręcz niemożliwe do dokonania. Prześlizgiwała się pod ścianami i kuliła przy każdym gwałtowniejszym ruchy czy głośniejszym dźwięku.

Na szczęście Magnolia bardzo szybko nabrała pewności siebie. Pomogli jej w tym towarzysze z boksu, którzy są bardzo otwarci i spragnieni kontaktu z człowiekiem. Magnolia szczególnie upatrzyła sobie za wzór mieszkającą z nią suczkę. Czuje się przy niej bardzo pewnie – teraz na spacery wychodzi już zadowolona, z podniesionym ogonem. Nie ucieka od człowieka, pozwala sobie bez problemu założyć szelki i ładnie chodzi na smyczy.

Na wybiegu puszczona luzem szczęśliwa szaleje i bawi się. Chętnie podchodzi do człowieka i coraz bardziej szuka kontaktu i pieszczot. Jest też dość przekupna na smaczki 

Magnolia na pewno będzie wspaniałym psiakiem dla osoby ze spokojnym podejściem, która da jej czas by przyzwyczaić się do nowych sytuacji. Przed adopcją najlepiej przyjść kilka razy ją odwiedzić, by mogła nabrać zaufania.

Kontakt do wolontariusza: tel.: 503 757 874