Back to ADOPTOWANE

Luna

LUNA P 90/02/18
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2016 r.
WIELKOŚĆ: DUŻA
STERYLIZACJA: TAK
W SCHRONISKU OD LUTEGO 2018 r.

Kategoria:

Opis

Luna to młoda suczka, która została znaleziona przywiązana do ogrodzenia. Widocznie ktoś w taki sposób postanowił ją porzucić i w ten sposób trafiła do schroniska. Na początku pobytu tutaj była nieufna, zdarzało się jej być „nieuprzejmą” w stosunku do ludzi. Widocznie niewiele dobrego spotkało ją dotąd od człowieka. Lunka w miarę pobytu w schronisku stopniowo się otwierała, a teraz szaleje z radości na widok pracownika lub wolontariusza i niecierpliwie oczekuje wyjścia na spacer.

To radosna i energiczna suczka, która kocha spacery. Uwielbia biegać i szaleć. Na smyczy ciągnie i obszczekuje psy. Wymaga nieco ogłady i wychowania, ale wystarczy trochę pracy i konsekwencji, żeby nauczyć ją manier. Jest bardzo pozytywną suczką, będzie idealna dla osoby aktywnej, lubiącej spędzać czas na świeżym powietrzu. Z innymi psami dogaduje się różnie, dlatego przed adopcją wskazane jest zapoznanie jej z potencjalnym psim rezydentem.

Luna zasługuje na kochający dom, w którym jej przyszły opiekun nauczy ją prawdziwego dobrego psiego życia. To cudowna suczka, która za poświęconą pracę i czas odwdzięczy się miłością i przywiązaniem.

KONTAKT Z WOLONTARIUSZEM: 507-826-269