Back to ŚREDNIE PSY

Hieronim

HIERONIM P 80/07/18
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2010r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD LIPCA 2018 r.

Kategoria:

Opis

Hieronim to starszy pies, znaleziony w lipcu 2018r. Pomimo swojego wieku posiada on niezliczone pokłady energii, a jego ulubionym przedmiotem jest piłeczka, która czasami jest ważniejsza od jedzenia. Na widok wolontariusza wchodzącego do boksu Hieronim dostaje ataku szału ze szczęścia, uwielbia przy tym wskakiwać na ludzi, a jego euforie ciężko wtedy opanować.

Ze względu na swoje lata Hieronim po kilkunastu minutach zabawy szybciej się męczy, a wtedy przybiega i uwielbia być głaskany na leżąco, oczywiście z piłeczką w pysku. Jest to pies, który bardzo potrzebuje atencji człowieka, spacerów i poświęconego mu czasu.

Szczeka na inne psy i lubi przy tym ciągnąć za smycz. Dodatkowo Hieronim ma guza na prawej łopatce, jest to tłuszczak, który nie stanowi zagrożenia i ma zostać usunięty.

Pomimo wielu wymagań jakie przed sobą stawia jest to pies zasługujący na swojego opiekuna. Radość w jego oczach i późniejsze tulenie zdecydowanie wynagrodzą włożony w jego opiekę czas.

Nie powinien mieć problemów z dziećmi, ale lepiej zapoznać ich ze sobą przed adopcją ponieważ nigdy nie można mieć pewności jak pies zachowa się w obecności dziecka.

Kontakt do wolontariusza: Zosia 790761144