Back to ADOPTOWANE

Drupi

DRUPI P 63/11/18
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2014 r.
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: LISTOPAD 2018 r.

Kategoria:

Opis

Drupi to młody i pozytywny piesek. Jako maluch został przygarnięty przez bezdomnego zamieszkującego nowohuckie działki. Po jego śmierci został zabrany do krakowskiego schroniska, gdzie jest w dalszym ciągu odrobinę zdezorientowany, ponieważ dotychczas żył na półdziko. Bardzo zaskoczył jednak opiekujących się nim wolontariuszy, ponieważ błyskawicznie nauczył się chodzenia na smyczy oraz zaczyna reagować na swoje nowe imię. Ten teoretycznie dziki piesek okazał się być wielkim pieszczochem, który uwielbia kontakt z człowiekiem.

Drupcio bardzo lubi głaskanie po brzuszku, którego domaga się podczas spacerków. To niezwykle pojętny i empatyczny psiak, którego przyszły właściciel, poświęcając mu odrobinę czasu, będzie mógł bardzo dobrze wychować.

Drupi jest grzeczny i bardzo łagodny, nie szczeka na inne psy, toleruje wszystkich kolegów oraz nigdy nie wdaje się w bójki. Zdecydowanie preferuje szelki od obroży, gdyż widocznie cokolwiek zawiązanego wokół szyi bardzo źle mu się kojarzy. Kiedy czegoś się przestraszy, nigdy nie reaguje agresją, zazwyczaj kuli się lub kładzie na ziemi, ale zdarza się to już bardzo rzadko.

Drupi posiada piękną, biszkoptową sierść, która raz na jakiś czas wymagać będzie wyczesania. Przystrzyżony na krótko będzie wyglądał jak mały miś polarny.

Szukamy dla Drupiego domu, który zapewni mu regularną aktywność. To młody psiak lubiący sobie pobiegać, jednak po spacerku chętnie wyłoży się na kanapie, bo kontakt z człowiekiem jest dla niego najważniejszy. Drupcio bardzo przywiązuje się do innych psiaków, zwłaszcza do swojego najlepszego kumpla z boksu – Dżekiego, dlatego najlepszy byłby dla niego dom w którym mieszka już inny piesek. Polecamy również adopcję tej dwójki przyjaciół! Na wybiegu Drupiego bardziej interesuje człowiek niż bieganie, dlatego bardzo pilnie szukamy nowego domku dla tego cudownego psiaka.

Kontakt do wolontariuszy: 797 849 362