Back to ADOPTOWANE

Misza

MISZA P 17/03/20
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2012
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD MARCA 2020

Kategoria:

Opis

Dostojny Misza, gdy tylko pojawił się w schronisku, natychmiast skradł serca wszystkich opiekunów. Ten wspaniały psiak został przywieziony przez właściciela, który odmówił dalszej opieki nad nim. Misza przyjechał do azylu otumaniony lekami uspokajającymi, które dość długo trzeba było wypłukiwać z jego organizmu. Prawdopodobnie także z tego powodu był początkowo w kiepskiej kondycji fizycznej, przez co przez pierwszy miesiąc przebywał w schroniskowym szpitalu. Obecnie stan jego zdrowia jest stabilny, jednak o szczegóły należy pytać schroniskowych weterynarzy.

Misza sprawia wrażenie starszego, statecznego pana, choć jego metryka wskazuje 8 lat, co potwierdza nadal ładny stan uzębienia psiaka. Nasz podopieczny to prawdziwy wypoczynek dla spacerujących z nim wolontariuszy. Uwielbia wylegiwać się na słońcu, czekając na głaskanie po brzuchu i od czasu do czasu przewracając się z boku na bok, by ułatwić wolontariuszowi dostęp do wszystkich partii ciała;) Nie jest już wprawdzie skory do zabaw, ale rekompensuje to z nawiązką swoim absolutnym oddaniem, ufnością i czułością, z jaką odnosi się do opiekunów.

Misza nawet zaczepiany nie reaguje na obecność innych psiaków. Być może wynika to z jego dostojności, a może z uroczego charakteru, który sprawia, że odnosi się pozytywnie do przedstawicieli wszystkich gatunków. Nasz uroczy dryblas nie może chodzić już na dłuższe spacery, bo są dla niego męczące, za to z chęcią wylegiwałby się w ogrodzie lub przy czyjejś kanapie. Mamy nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto naprawi to, co człowiek popsuł. Ten wspaniały psiak nie zasłużył sobie na porzucenie i zamknięcie w schroniskowym boksie.

Kontakt do wolontariusza: 602 819 072