Back to AKTYWNE

Mia

MIA P 63/10/19
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2011
ROZMIAR: DUŻY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: PAŹDZIERNIK 2019

 

Kategorie: ,

Opis

Mia jest uroczą, dojrzałą suczką. Z dużym przymrużeniem oka można dopatrywać się być może wśród jej przodków przedstawicieli olbrzymich ras, natomiast delikatnie zasugerujemy, że jest kundelkiem, ale bardzo pięknym i wyjątkowym . 
Sunia trafiła do schroniska odebrana interwencyjnie, ponieważ żyła niestety w złych warunkach. Z pewnością nieodpowiednie traktowanie miało wpływ na to, jak się zachowuje: z początku jest bardzo nieśmiała i nieufna, a do nowych osób podchodzi z dystansem i ostrożnie. Po kilku spacerach zmienia jednak nastawienie i radośnie wita znajome osoby. Nie jest zbyt wylewna, ale z czasem nabiera zaufania i pozwala się lepiej poznać.

Mia zna komendy „siad”, „łapa”, reaguje na zawołania i pięknie chodzi na smyczy. Spacery z nią nie są zbyt dynamiczne, ponieważ sunia preferuje dość spokojne tempo. Na mijane psy nie reaguje, a boks dzieli obecnie z dość żywiołowym koleżką. Być może zbyt żywiołowym, bo szczęśliwsza raczej by była w spokojniejszym psim towarzystwie czy nawet jako psia jedynaczka niż z wulkanem energii, który wydaje się nieco irytować zrównoważoną suczkę.

Mia będzie szczęśliwa u boku osoby prowadzącej raczej spokojny tryb życia. Sunia potrzebuje przede wszystkim czasu i cierpliwości ze strony opiekuna, który da jej chwilę, by mogła zaufać.

Kontakt do wolontariusza: 518 729 178