Back to ADOPTOWANE

Majki

MAJKI P 177/07/19
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2017
ROZMIAR: MAŁY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: LIPIEC 2019

Kategoria:

Opis

Majki to młodziutki, mały piesek, który został znaleziony i przywieziony do schroniska w wyniku interwencji KTOZ. Na początku chował się, gdy wolontariusze wchodzili do boksu, ponieważ był przestraszony. Kiedy zapięto mu smycz, nie chciał wyjść i zapierał się. Jednak mimo lęku nigdy nie zareagował agresywnie. Można było wziąć go na ręce i wyprowadzić na wybieg.

Majki bardzo lubi towarzystwo innych psów, czuje się przy nich pewnie. Obecnie boks zamieszkuje z kolegą i z chęcią wychodzi z nim na spacerek. Bardzo ładnie idzie wtedy na smyczy, cieszy się z zabawy na wybiegu, spaceruje i przychodzi do głaskania. Zalecane byłoby, gdyby trafił do psa rezydenta, ale nie jest to konieczne. Do wolontariuszy Majki podchodzi z radością, szczeka i cieszy się na ich widok.

Majki potrzebuje troszkę czasu, żeby się otworzyć i zaufać. Szukamy mu domu, w którym będzie czuł się bezpiecznie, a na pewno odwdzięczy się dużą porcją miłości. Jest to młody i łagodny psiak, który z pewnością może zostać wspaniałym towarzyszem i przyjacielem.

Kontakt do wolontariusza: Wiktoria 733 013 397