Back to ADOPTOWANE

Lacky

LACKY P 36/01/20
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2019
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD STYCZNIA 2020

Kategoria:

Opis

Lacky to młody wesoły spanielek, który przebywa w schroniskowym szpitalu ze względu na problemy z utrzymaniem moczu. Bardzo możliwe, że to był powód porzucenia tego uroczego psiaka. Lacky jest w trakcie diagnostyki, a na temat jego zdrowia więcej informacji udzielą schroniskowi weterynarze.

Ze względu na młody wiek psiak zachowuje się, jak na młodzieniaszka przystało. Jest pełen energii i lubi być w centrum uwagi. Boks zamieszkuje z psimi kolegami, z którymi dobrze się dogaduje i nie jest o nich zazdrosny, w związku z czym mógłby zamieszkać z psim rezydentem. Kiedy wchodzi się do jego boksu, spaniel radośnie skacze i merda ogonem, domagając się głaskania i przytulania. Podczas spaceru ładnie chodzi na smyczy, lecz bardzo markotnieje, kiedy wie, że trzeba już wracać. Często zdarza mu się smutno szczekać i piszczeć. Nie wiemy, jak zareagowałby pozostawiany sam w domu, jednak zawsze można nad tym popracować, jeżeli okazałoby się, że ma z tym problem. Na podstawie zachowania w schronisku trudno o tym definitywnie wyrokować. Lacky jest bardzo ufny,  grzeczny i spragniony obecności człowieka, stąd uważamy, że nadaje się do domu z dziećmi. Z pewnością byłby wspaniałym przyjacielem dla każdego małego człowieka.

Lacky to spaniel, dlatego będzie potrzebował regularnego szczotkowania i dbania o sierść. Dla pieska szukamy świadomych właścicieli, którzy zdają sobie sprawę z jego stanu zdrowia. Lacky na pewno przyniesie swoim przyszłym opiekunom mnóstwo miłości i będzie wiernym przyjacielem, którego każdy z nas chciałby mieć.

Kontakt do wolontariusza: Sonia 503 081 921