Back to ŚREDNIE PSY

Kamper

KAMPER P 21/07/20
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2015
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD LIPCA 2020

Kategoria:

Opis

Kamper po raz drugi trafia do schroniska. Ten świetny, ale pechowy psiak, został adoptowany pod koniec poprzedniego roku i po kilku miesiącach wrócił do nas, ponieważ właściciel nie był w stanie sprawować nadal nad nim opieki. Mimo tego psiak próbuje nie tracić hartu ducha i nadal wesoło wita wolontariuszy w boksie.

Kamperek jest pogodnym, energicznym psiakiem, który nie sprawia większych problemów. Zna podstawowe komendy, a na spacerach bardzo ładnie spaceruje na smyczy i cieszy się z obecności człowieka. Bardzo lubi się przytulać i nadstawiać karczek do głaskania. Uwielbia również smaczki – co niestety widać po jego zaokrąglonej figurze – których dopomina się podczas przechadzki. Z psami dogaduje się bardzo dobrze i nie jest w relacjach z nimi dominujący. Obecnie zamieszkuje w boksie z charakternym psiakiem, któremu nie odpłaca pięknym za nadobne, gdy tamten nie jest dla niego zbyt uprzejmy. Po wcześniejszym zapoznaniu mógłby zamieszkać z innym psiakiem. Kamper nie powinien trafić do domu z małymi dziećmi, ponieważ był to powód jego pierwszego oddania. Być może Kamperem powodowała zazdrość o pojawianie się nowego członka rodziny, niemniej jednak nie akceptował nowo narodzonego dziecka. W drugim domu, podobnie jak w schronisku, nie sprawiał większych problemów.

Ten przemiły psiak szybko zaaklimatyzuje się w każdym miejscu. Chcielibyśmy jednak, by tym razem Kamper pozostał w nim już na zawsze.

Kontakt do wolontariusza: 601 976 965