Back to ADOPTOWANE

Joko

JOKO P 157/01/20
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2017 r.
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD STYCZNIA 2020

Kategoria:

Opis

Joko to niezwykle sympatyczny i urokliwy, około trzyletni piesek, który w styczniu został znaleziony w okolicy schroniska przy ul. Rybnej w Krakowie. Od osoby, która go znalazła, wiemy, że psiak może trafić do domu, gdzie mieszkają dzieci lub przebywają koty.

Z naszych obserwacji wynika, że to bardzo wesoły i energiczny psiak, który potrafi ładnie chodzić na smyczy, choć gdy tylko zobaczy jakiegoś nieznajomego kolegę, zaczyna ciągnąć w jego stronę i głośno poszczekiwać. Nie oznacza to jednak, że Joko nie toleruje innych psów. Obecnie zamieszkuje boks z kilkoma innymi towarzyszami, z którymi na ogół dobrze się dogaduje. Czasem bywa zaczepny, ale mamy nadzieję, że gdy przyzwyczai się do swoich nowych kolegów, ten zły nawyk szybko zniknie. Sądzimy, że w przyszłości Joko mógłby zamieszkać z innym psiakiem. Wcześniej należałoby jednak je ze sobą poznać i pozwolić im się dogadać.

W stosunku do ludzi Joko jest bardzo przyjazny. Lubi kontakt z człowiekiem, a głaskanie sprawia mu ogromną przyjemność. Polecamy go wszystkim rodzinom, które znajdą czas na wspólne spacery i zabawę. Schronisko nie jest miejscem dla takich maluszków jak on. Nie pozwólmy mu długo czekać na swoją nową rodzinę!

Kontakt do wolontariusza: Justyna 605 988 388, Cristiana 533 191 011