Back to ADOPTOWANE

Homer

HOMER P 15/06/20
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2019
ROZMIAR: MAŁY
W SCHRONISKU OD: CZERWIEC 2020

Kategoria:

Opis

Homer to około roczny piesek, który w krakowskim schronisku zawitał w czerwcu 2020 roku. Nie znamy się jeszcze za dobrze, ale już po pierwszym spacerze możemy stwierdzić, że Homer jest niezwykle wesołym i przyjacielskim psiakiem. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem i bez problemu daje się głaskać, a nawet brać na ręce. Umie chodzić na smyczy, aczkolwiek wystraszony stara się z niej uwolnić. Na inne psiaki zwraca uwagę, a gdy podchodzą zbyt blisko, są przez Homera obszczekiwane.

Homer obecnie zamieszkuje boks z innym małym i młodym psiakiem i bardzo dobrze się z nim dogaduje. Psiaczek jak najbardziej będzie mógł w przyszłości zamieszkać z innym czworonogiem, ale jak zawsze zachęcamy do wcześniejszego wspólnego spaceru, podczas którego psiaki będą miały okazję się zapoznać.

Dla tego pozytywnego psiaczka szukamy odpowiedzialnego właściciela, który zdaje sobie sprawę, że przygarnięcie młodego psa oznacza sporo pracy. Trzeba będzie nauczyć go zostawania samemu w domu, zachowywania higieny, poprawnych kontaktów z innymi czworonogami itp. Jednak gdy ktoś podejmie się już tego wysiłku, zyska cudownego przyjaciela, który będzie go kochał ponad wszystko. Bardzo zachęcamy do adopcji Homera, nie pozwólmy, by taki młodzieniaszek musiał długo czekać na swoją rodzinę w schronisku.

Kontakt do wolontariusza: Justyna 605 988 388, Magda 601 976 965